Haapsalu Rotary Klubi
Asud siin:   Algus Tegevus Sündmused

Sündmused

Hea rotariaan

11.11.2017 toimub traditsiooniline rotary põdrajaht. Täpsem info jooksvalt.
18.11. toimub Raplas korvapalliturniir
http://rotary.ee/sundmused/rotary-korvpalliturniir-toimub-18-novembril-2017/

Hea rotariaan

18.09.2017 oli meil külas meie piirkonna 1420 kuberner Liisa Stjernberg. Toimus igati meeldiv ja rotary vaimu värskendav vestlus-diskussioon. Meie presidendi rinda ehib nüüd ka Rotary International värske märk.

 

Hea rotariaan

1.-2. juuli 2017 toimuvad Haapsalu Krahviaia tennisekeskuses Eesti Rotary XXI meistrivõistlused tennises.

5 saviliiva väljakut
Kavas: meesüksik ja -paarismäng, naisüksikmäng
Osalejad: kõik rotariaanid, kes on tasunud osavõtumaksu 30 eurot üksikmäng ja 10 eurot paarismäng

Registreerimine kuni 30. juuni 2017
meiliaadressl: vello@promenaad.ee
Info: tel +372 502 3047 www.haapsalurotary.ee

 

Hea rotariaan

Haapsalu Rotary Klubi kutsub Sind osalema Eesti Rotary XX tennise meistrivõistlustel.

Meistrivõistlused toimuvad 2.-3. juulil 2016 Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses (Vee tn.10, Haapsalu).

5 saviliiva väljakut
Kavas: meesüksik ja paarismäng, naisüksikmäng
Osalejad: kõik rotariaanid, kes on tasunud osavõtumaksu 30 € üksikmäng ja10 € paarismäng.

Registreerimine kuni 20. juuni 2016 meiliaadressil vello(at)promenad.ee
Info: tel +372 502 3047
www.haapsalurotary.ee


Hea rotariaan

Haapsalu Rotary Klubi kutsub kõiki Eesti Rotary Klubisid osalema 13 Rotary bowlingu üritusele 8.- 9. aprill 2016.

Võistlused toimuvad Haapsalu Vanalinna Bowlingus Jaani tn 4.

Individuaalne turniir 'Rotary ÖÖ' toimub 8. aprill algusega kell 20.30.
Võistkondlik võistlus toimub 9. aprill algusega kell 11.30

Võistkonnas mängib korraga 3 mängijat. Turniiri jooksul on lubatud mängijaid vahetada, kuid mitte ühe mängu jooksul. Osavõtutasu on 40 eurot võistkonna iga liikme kohta ja sisaldab korralduskulusid, lõunasööki ja auhinnafondi. Ühte klubi võib esindada mitu võistkonda.

Registreerimine koos osavõtutasu ülekandmisega palun teostada hiljemalt 28.03.2016.a. Haapsalu Rotary Klubi a/a SEB-s 10022041153007
Kontakt- Arvi Nebokat, mob 5058929 arvi.nebokat(at)gmail.com


Pärnu Rotary Klubi poolt 2004. aastal väljapandud rändkarika aastase hoidmise õigus on senini olnud:
5 korda Haapsalu Rotary Klubil (2008,2010,2012,2013,2015)
4 korda Viljandi Rotary Klubil (2004,2005,2007,2009)
2 korda Tartu Toome Rotary Klubil (2011,2014)
1 kord Pärnu Rotary Klubil (2006)

 


Hea rotariaan

Haapsalu Rotary Klubi kutsub Sind osalema Eesti Rotary XIX tennise meistrivõistlustel.

Meistrivõistlused toimuvad 27.-28. juunil 2015 Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses (Vee tn.10, Haapsalu).

5 saviliiva väljakut
Kavas: meesüksik ja paarismäng, naisüksikmäng
Osalejad: kõik rotariaanid, kes on tasunud osavõtumaksu 30 € üksikmäng ja10 € paarismäng.

Registreerimine kuni 15. juuni 2015 meiliaadressil vello(at)promenad.ee
Info: tel +372 502 3047
www.haapsalurotary.ee

 

 


Head rotariaanid!

Haapsalu Rotary Klubi kutsub kõiki klubisid osalema
EESTI ROTARY 2015 KORVPALLITURNIIRIL

Aeg ja koht: Haapsalu Wiedemanni Spordihoones (Wiedemanni 15, Haapsalu) laupäeval 18. aprillil 2015. a.
Mängude algus: kell 11:30.
Osavõtjad: osa võivad võtta kõik ainult rotariaanidest koostatud võistkonnad.
Mänguaeg: 2 x 10 (12) min.
Osalemine: registreerimine võistlusteks kuni 6. aprill Margus Nerman e-mailil: margus.nerman(at)gmail.com või telefonil +372 524 8159.
Osalustasu: Võistkonna kohta 130 €.
Jooksvalt alates 16:30 avatud külastuseks Fra Mare Thalasso SPA meresaun.
Autasustamine ja turniiri lõpetamine: kell 19:00 õhtusöögil Fra Mare Thalasso SPA restoranis Bergfeldt.
Sauna ja õhtusöögi hind on 20 €/inimene (salat, praad, magustoit, puuvili, joogid: vesi, kohv, tee).
Palume afterpartil osalejate arvu saata 14.04.2015 kella 17:00-ks e-mailile: margus.nerman(at)gmail.com
Osalustasude tasumine: Haapsalu Rotary Klubi arveldusarvele EE641010022041153007 selgitusega: Rotary korvpalliturniir ja klubi nimi.

Rotary korvpalliturniiri osalejatele on eripakkumised ööbimiseks teinud:
Spa Hotel Laine (Sadama 9/11, Haapsalu, tel: +372 472 4400+372 472 4400)
Fra Mare Thalasso Spa (Ranna tee 2, Haapsalu, tel: +372 472 4600+372 472 4600)

Haapsalu Rotary Klubi

18-19.05.2013 Rotary bowling Haapsalus
Haapsalu Rotary klubi kutsub kõiki Eesti Rotary klubisid osalema 10-ndal Rotary bowlingu üritusel.


Võistlused toimuvad 18-19 mail 2013 Haapsalus Vanalinna Bowlingus Jaani 4.

 

Laupäeval 18 mail algusega kell 22.00 toimub individuaalne ÖÖBowling. Registreerimine palun hiljemalt 10.05.2013.a. (kohtade arv piiratud).


Pühapäeval 19 mail algusega kell 12:00 toimub 10 korda võistkondlik Eesti Rotary klubide Bowlinguturniir.


Registreerimine koos osavõtutasu ülekandmisega palun teostada hiljemalt 10.05.2013.a.

Pärnu Rotary Klubi poolt 2004.aastal väljapandud rändkarika aastase hoidmise õigus on senini olnud: 4 korda Viljandi Rotary klubil (2004,2005,2007,2008) 3 korda Haapsalu Rotary klubil (2008,2010,2012) ja 2006 Pärnu Rotary klubil ning 2011 Tartu Toome Rotary klubil.

 

Korraldaja Haapsalu Rotary Klubi
E-post: arvi(at)vanalinnabowling.ee
Tel: (+372) 5058 929

 

 


EESTI ROTARY KLUBIDE XVI ESIVÕISTLUSED TENNISES

2012


JUHEND


Eesmärk : Populariseerida tennisemängu Rotary Klubides.Välja selgitada paremad mängijad.


Korraldaja: Turniiri viib läbi Haapsalu Rotary Klubi


Aeg ja koht : Turniir toimub 16.-17.juuni 2012. aastal Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses.


Osavõtjad : Osa võivad võtta kõik rotariaanid,kes tasuvad osavõtumaksu.


Võistlustingimused : Turniir toimub üksikmängus ja paarismängus.Osavõtumaks on 30 eurot

üksikmängus ja 20 eurot paarismängus (paarilt) .Osavõtumaks sisaldab väljakute üüri, palle, jooke väljakul, kohtunikutasu,auhindasid..Võistluste süsteem määratakse kindlaks peakohtuniku poolt peale mängijate registreerimist.


Registreerimine : Registreerimine kuni neljapäev 14.juuni 2012 kell 18.00 ni tel. 5023047 või

meiliaadressil: vello@promenaad.ee Turniiri tabel ja ajakava alates

reedel 15.juunil kell 12.00 üleval kodulehel www.haapsalurotary.ee


Autasustamine : Mõlema mänguklassi nelja paremat autasustatakse auhindadega.


Muud : Mängupallid Wilson.

Turniiri käigus tekkinud küsimused lahendab peakohtunik.

 


TULEMUSED 1997 - 2010

 

1997 Üksikmäng/ Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Hannes Danilov Haapsalu

II Ilmar Tennokese Pärnu II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn

III Raivo Hellerma Tallinn III Arvo Viilmann/Ilmar Tennokese Pärnu


1998 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson Teet Kallasvee Türi/Haapsalu

III Sulev Vare Haapsalu III Andres Sauter/Raivo Hellerma Tallinn

 

1999 Üksikmäng Paarismäng

 

I Tarmo Thomson Türi I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Vello Kuhi Haapsalu II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn

III Veiko Paalma Tallinn III Andres Sauter/Tarmo Thomson Tallinn/Türi

 

2000 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

II Tarmo Thomson Türi II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn

III Veiko Paalma Tallinn III Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu


2001 Üksikmäng Paarismäng

 

I Tarmo Thomson Türi I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

II Vello Kuhi Haapsalu II Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

III Kalle Lahe Pärnu III Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

 

2002 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

III Kalle Lahe Pärnu III Riho Pihlapuu/Aivar Kaur Rapla

 

2003 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

II Teet Kallasvee Haapsalu II Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

III Kalle Lahe Pärnu III Kalle Lahe/Veiko Paalma Pärnu/Tallinn

 

2004 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

II Tarmo Thomson Türi II Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

III Teet Kallasvee Haapsalu III Rein Must/Andres Valgerist Tartu Toome

IV Kalju Aigro Haapsalu IV Veiko Paalma/Peeter Särg Tallinn/Türi

 

2005 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

III Teet Kallasvee Haapsalu III Kalju Aigro/Veiko Paalma Haapsalu/Tallinn

IV Kalju Aigro Haapsalu IV Rein Must/Andres Valgerist Tartu

 

2006 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

III Sulev Vare Haapsalu III Kalju Aigro/Veiko Paalma Haapsalu/Tallinn

IV Kalju Aigro Haapsalu

 

2007 Üksikmäng Paarismäng

 

I Tarmo Thomson Türi I Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

II Raivo Hellerma Tallinn II Raivo Hellerma/Jaak Tälli Tallinn

III Vello Kuhi Haapsalu III Kalle Lahe/Tarmo Thomson Pärnu/Türi

IV Teet Kallasvee Haapsalu

 

2008 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Urmas Kaarlep/Tarmo Thomson Tallinn/Türi

II Rein Must Tartu Toome II Vello Kuhi/Riho Pihlapuu Haapsalu/Rapla

III Sulev Vare Haapsalu III Kalju Aigro/Rein Must Haapsalu/Tartu

IV Tarmo Thomson Türi

 

2009 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Kalju Aigro/Teet Kallasvee Haapsalu

II Rein Must Tartu Toome II Rein Must/Rein Murumägi Tartu Toome

III Sulev Vare Haapsalu III Kalle Lahe/Sulev Vare Haapsalu/Pärnu

IV Kalju Aigro Haapsalu

 

2010 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Kalju Aigro/Rein Must Haapsalu/Tartu

II Rein Must Tartu Toome II Sulev Vare/Sten Nugis Haapsalu/Tallinn

III Kalju Aigro Haapsalu III Arne Buht/Urmas Konsap Haapsalu

IV Arne Buht Haapsalu

 

2011 Üksikmäng Paarismäng

 

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Kalju Aigro Haapsalu

II Rein Must Tartu Toome II Teet Kallasvee/Tarmo Thomson Haapsalu/Türi

III Kalju Aigro Haapsalu III Raivo Hellerma/Raivo Aavisto Tallinn

IV Raivo Hellerma Tallinn

 


Haapsalu Rotary klubi bowling

26.11.2007


NIMI I II III Kokku Keskm.
1 Arvi Nebokat 222 160 187 569 189,7
2 Arne Buht 144 110 212 466 155,3
3 Ats Notton 156 156 135 447 149,0
4 Hardo Tamme 157 138 123 418 139,3
5 Andrus Laidre 178 121 119 418 139,3
6 Aivar Kroon 124 121 166 411 137,0
7 Alar Kullison 133 131 116 380 126,7
8 Avo Meitern 117 148 95 360 120,0
9 Vello Kuhi 108 135 99 342 114,0
10 Lauri Väli 126 117 96 339 113,0
11 Taavi Saar 97 122 107 326 108,7
12 Raivo Erman 91 118 116 325 108,3
13 Aarne Taal 96 73 111 280 93,3
14 Raivo Pais 83 89 101 273 91,0
15 Raimond Lunev 90 93 73 256 85,3
16 Ailar Ladva 100 151
251 125,5
17 Anti Kaljula 89 65 93 247 82,3
18 Andres Rüütel 73 53 89 215 71,7

 

 

Haapsalu Rotary klubi lauatennis 07.05.2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Andrus
0 / 2 0 / 2 0 / 2 2 /.1 0 / 2 0 / 2 0 / 2 0 / 2 2 /.0 4 /.15 -11 9
Laidre
0 0 0 2 0 0 0 0 2 4

Aivar 2 /.0
0 / 2 2 /.1 2 /.0 0 / 2 0 / 2 0 / 2 0 / 2 2 /.1 8 /.12 -4 7
Kroon 2
0 2 2 0 0 0 0 2 8

Anti 2 /.0 2 /.0
2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 18 /.0 18 I koht
Kaljula 2 2
2 2 2 2 2 2 2 18

Aivar 2 /.0 1 /.2 0 / 2
2 /.0 1 /.2 0 / 2 1 /.2 0 / 2 2 /.0 9 /.12 -3 6
Sein 2 1 0
2 1 0 1 0 2 9

Arne 1 /.2 0 / 2 0 / 2 0 / 2
1 /.2 1 /.2 0 / 2 0 / 2 1 /.2 4 /.18 -14 10
Buht 1 0 0 0
1 1 0 0 1 4

Hardo 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.1 2 /.1
0 / 2 1 /.2 0 / 2 2 /.1 11 /.11 0 5
Tamme 2 2 0 2 2
0 1 0 2 11

Arvi 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.0 2 /.1 2 /.0
0 / 2 2 /.1 2 /.1 14 /.7 7 III koht
Nebokat 2 2 0 2 2 2
0 2 2 14

Talis 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.1 2 /.0 2 /.1 2 /.0
0 / 2 2 /.1 14 /.7 7 III koht
Vare 2 2 0 2 2 2 2
0 2 14

Aap 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.0 2 /.0 2 /.0 1 /.2 2 /.0
2 /.0 15 /.4 11 II koht
Uspenski 2 2 0 2 2 2 1 2
2 15

Ailar 0 / 2 1 /.2 0 / 2 0 / 2 2 /.1 1 /.2 1 /.2 1 /.2 0 / 2
6 /.17 -11 8
Ladva 0 1 0 0 2 1 1 1 0
6

 


Haapsalu Rotary klubi bowling
19.03.2007

NIMI I II Kokku
1 Ailar Ladva 139 177 316
2 Arne Buht 135 163 298
3 Urmas Konsap 133 162 295
4 Tiit Moor 137 157 294
5 Rogerio 127 130 257
6 Ats Notton 127 126 253
7 Hardo Tamme 121 128 249
8 Andrus Laidre 135 110 245
9 Taavi Saar 127 113 240
10 Raivo Erman 118 113 231
11 Sulev Vare 87 115 202
12 Raimond Lunev 74 87 161

 

 

 

 

Haapsalu Rotary klubi bowling
02.10.2006

rada NIMI I II Kokku
1 4 Arvi Nebokat 163 179 342
2 2 Ailar Ladva 148 148 296
3 2 Aap Uspenski 158 136 294
4 3 Taavi Saar 124 169 293
5 1 Ats Notton 145 135 280
6 5 Andrus Laidre 145 134 279
7 6 Sulev Vare 147 114 261
8 4 Talis Vare 116 133 249
9 6 Volli Laidma 146 92 238
10 5 Aivar Sein 95 141 236
11 2 Raimond Lunev 129 100 229
12 5 Albert Tamme 117 109 226
13 4 Aarne Taal 106 120 226
14 3 Arne Buht 100 120 220
15 3 Raivo Erman 83 83 166
16 1 Anti Kaljula 70 92 162


Rotariada 2006 resultaadid
Korvpall
I Alytaus RK
II Maþeikiø RK
III RK Dipolis
IV Kauno RK
Haapsalu RK

 

Võrkpall
I Pakruojo RK
II Vilniaus Šv. Kristoforo RK
III Plunges RK
IV Ukmerges RK
Haapsalu RK


Lauatennis
I Stanislovas Ivanauskas (Plungës RK)
II Liudvikas Zinevièius (Panevëþio RK)
III Raimondas Vileikis (Trakø RK)
IV Gintautas Dunaitis (Panevëþio RK)
VIII Stasë Rašèiuvienë (Kauno RK Romuva)
IX Romualdas Paulauskas (Kauno RK)
Arvi Nebokat

Tiit Moor


Tennis (kuni 50 a.)
I Antanas Varanavièius (Palangos RK)
II Gintaras Papeèkys (Kauno RK 'Romuva')
III Romanas Kanèauskas (Šiauliø RK)
IV Saulius Grinkevièius (Këdainiø RK)
IX Edmundas Sakalauskas (Palangos RK)
Teet Kallasvee


Tennis (üle 50 a.)
I Vello Kuhi (Haapsalu RC)
II Alfredas Rimidis (Kauno RK)
III Rein Must (Tartu Toome RC)
IV Aigro Kalju (Haapsalu RC)
IX Saulius Stripeika (Šiauliø Saulës RK)

 


Noolevise
I Zigmantas Butnorius ( Pakruojo RK)
II Vytas Vëþelis (Trakø RK)
III Andrus Laidre (Haapsalu RC)
IV Arûnas Rupšys (Šiauliu Saulës RK)
Talis Vare

Alar Kullison

Harri Kumel

Ats Notton


Male
I Gintautas Miškenis (Tauragës RK)
II Vytautas Šileikis (Kauno Tauro RK)
III Jonas Pangonis (Alytaus RK)
IV Audrius Bandzaitis (Marijampolës RK)
Raivo Erman


Bowling
I Dipolis II komanda
II Marijampolës RK
III Kupiškio RK
IV Plungës Babrungas
Haapsalu RK


Medali saanud klubide järjestus
1 - Pakruojo RK - 8
2 - Haapsalu RC - 7
3/4 - Alytaus RK - 6
3/4 - Plungës RK - 6
5 - Trakø RK - 5
6/9 - Kauno RK - 4
6/9 - Palangos RK - 4
6/9 - Panevëþio RK - 4
6/9 - Tauragës RK -4
10/13 - Maþeikiø RK - 3
10/13 - Vilniaus Šv. Kristoforo RK - 3
10/13 - Kauno RK 'Romuva' - 3
10/13 - Kauno RK 'Tauras' - 3
14/16 - RK Dipolis -2
14/16 - Tartu Toome RC - 2
14/16 - Šiauliø RK - 2
17/20 - Ukmergës RK - 1
17/20 - Këdainiø RK - 1
17/20 - Marijampolës RK - 1
17/20 - Šiauliø Saulës RK - 1

 

 

 

 

ROTARIADA 2005 resultaadid

Korvpall
I Klaipëdos RK 'Maris'
II Haapsalu RK
III Klaipëdos RK
IV Kauno RK

Võrkpall
I Vilniaus Šv. Kristoforo RK
II Klaipëdos RK 'Maris'
III Pakruojo RK
IV Palangos RK
Haapsalu RK


Tennis (üle 50 a)
I Vello Kuhi Haapsalu RK
II Rimidis Alfredas Kauno RK
III Kalju Aigro Haapsalu RK
IV Must Rein Tartu RK
V Pangonis Jonas Alytaus RK
Paguoda Valgerist Andres Tartu RK

Tennis (kuni 50 a)
I Kateiva Gintaras Vilniaus 'Perkûno' RK
II Sulev Vare Haapsalu RK
III Varanavièius Antanas Palangos RK
IV Grigalauskas Arûnas Palangos RK
V Grinkevièius Saulius Këdainiø RK
IX Sakalauskas Edmundas Palangos RK
Paguoda Buèys Raimondas Vilniaus 'Šv. Kristaforo' RK

Lauatennis (mehed)
I Gintaras Kateiva Vilniaus Perkûno RK
II Stanislovas Ivanauskas Plungës RK
III Eugenijus Aukštakis Raseiniø RK
IV Valentinas Iruškinas Klaipëdos RK 'Maris'
Aivar Sein


Lauatennis (naised)
I Rasèiuvienë Stasë Kauno RK 'Romuva'
II Pentiokinienë Daiva Kauno RK 'Romuva'
III Turulienë Jurgita Vilniaus Šv. Kristaforo

Male
I Pangonis Jonas Alytaus RK
II Šileikis Vytautas Kauno RK 'Tauras'
III Bandzaitis Audrius Marijampolës RK
IV Garolis Rimantas Palangos RK
Raimond Lunev


Noolevise
I Arnoldas Pentionkinas Kauno RK 'Romuva'
II Ramûnas Maciukevièius Raseiniø RK
III Gintaras Makauskas Pakruojo RK
IV Vytas Vëþelis Trakø RK
Alar Kullison

Harri Kumel

Talis Vare

Ats Notton


Bowling
I Vilniaus 'Šv. Kristaforo' RK
II Haapsalu RK
III Šiauliø RK
IV Palangos RK

Medali saanud klubide järjestus:

1 Haapsalu RK 12
2 Kauno RK 'Romuva' 11
3/4 Klaipëdos RK 'Maris' 8
3/4 Vilniaus 'Perkûno' RK 8
5 Vilniaus 'Šv. Kristaforo' RK 6
6/7 Palangos RK 5
6/7 Raseiniø RK 5
8/10 Kauno RK 4
8/10 Alytaus RK 4
8/10 Pakruojo RK 4
11/12 Plungës RK 3
11/12 Kauno RK 'Tauras' 3
13/14 Klaipëdos RK 2
13/14 Marijampolës RK 2
15/16 Tartu RK 1
15/16 Trakø RK 1

 

EESTI ROTARY KLUBIDE 2006 AASTA ESIVÕISTLUSED TENNISES


JUHEND




Eesmärk : Populariseerida tennisemängu Rotary Klubides.Välja selgitada paremad mängijad.


Aeg ja koht : Turniir toimub 1.-2. juulil 2006. aastal Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses.


Osavõtjad : Osa võivad võtta kõik rotariaanid,kes tasuvad osavõtumaksu.


Võistlustingimused : Turniir toimub üksikmängus ja paarismängus.Osavõtumaks on 350 krooni
üksikmängus ja 250 krooni paarismängus (paarilt).Osavõtumaks sisaldab väljakute üüri, palle, jooke väljakul, kohtunikutasu ja pidulikku õhtusööki.Võistluste süsteem määratakse kindlaks peakohtuniku poolt peale mängijate registreerimist.


Registreerimine : Registreerimine turniiri alguspäeval 1.juulil kell 9.30 – 10.00 kohapeal Krahviaia tennisekeskuses. Mängude algus vahetult peale registreerimist.

Eelregistreerimine teha Haapsalu Rotary Klubile hiljemalt 30.juuniks 2006.a. telefonil 5023047 või e-post: vello@promenaad.ee

Autasustamine : Mõlema mänguklassi nelja paremat autasustatakse auhindadega.


Muud : Mängupallid Wilson.
Turniiri käigus tekkinud küsimused lahendab peakohtunik.




Haapsalu Rotary Klubi









TULEMUSED 1997 - 2005


1997 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Hannes Danilov Haapsalu
II Ilmar Tennokese Pärnu II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn
III Raivo Hellerma Tallinn III Arvo Viilmann/Ilmar Tennokese Pärnu

1998 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu
II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson Teet Kallasvee Türi/Haapsalu
III Sulev Vare Haapsalu III Andres Sauter/Raivo Hellerma Tallinn

1999 Üksikmäng Paarismäng

I Tarmo Thomson Türi I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu
II Vello Kuhi Haapsalu II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn
III Veiko Paalma Tallinn III Andres Sauter/Tarmo Thomson Tallinn/Türi

2000 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu
II Tarmo Thomson Türi II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn
III Veiko Paalma Tallinn III Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu


2001 Üksikmäng Paarismäng

I Tarmo Thomson Türi I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu
II Vello Kuhi Haapsalu II Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu
III Kalle Lahe Pärnu III Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

2002 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu
II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu
III Kalle Lahe Pärnu III Riho Pihlapuu/Aivar Kaur Rapla

2003 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu
II Teet Kallasvee Haapsalu II Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu
III Kalle Lahe Pärnu III Kalle Lahe/Veiko Paalma Pärnu/Tallinn

2004 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu
II Tarmo Thomson Türi II Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu
III Teet Kallasvee Haapsalu III Rein Must/Andres Valgerist Tartu Toome
IV Kalju Aigro Haapsalu IV Veiko Paalma/Peeter Särg Tallinn/Türi

2005 Üksikmäng Paarismäng
I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu
II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu
III Teet Kallasvee Haapsalu III Kalju Aigro/Veiko Paalma Haapsalu/Tallinn
IV Kalju Aigro Haapsalu IV Rein Must/Andres Valgerist Tartu

 

 

 

 

Laupäeval 12. novembril
HAAPSALU ROTARY KLUBI PÕDRAJAHT

« eelmine üles järgmine »
nach oben