Avaleht » Tegevus » Sündmused
 
 
20.10.17
Tulevane linnapea klubis
13.10.17
Presidendi puu istutamine 09.10.2017
25.09.17
Rotary bowling 2017 (võistkondlik)
 
Hea rotariaan

11.11.2017 toimub traditsiooniline rotary põdrajaht. Täpsem info jooksvalt.
18.11. toimub Raplas korvapalliturniir 
http://rotary.ee/sundmused/rotary-korvpalliturniir-toimub-18-novembril-2017/

Hea rotariaan

18.09.2017 oli meil külas meie piirkonna 1420 kuberner Liisa Stjernberg. Toimus igati meeldiv ja rotary vaimu värskendav vestlus-diskussioon. Meie presidendi rinda ehib nüüd ka Rotary International värske märk.



Hea rotariaan

1.-2. juuli 2017 toimuvad Haapsalu Krahviaia tennisekeskuses Eesti Rotary XXI meistrivõistlused tennises.

5 saviliiva väljakut
Kavas: meesüksik ja -paarismäng, naisüksikmäng
Osalejad: kõik rotariaanid, kes on tasunud osavõtumaksu 30 eurot üksikmäng ja 10 eurot paarismäng

Registreerimine kuni 30. juuni 2017
meiliaadressl: vello@promenaad.ee
Info: tel +372 502 3047  www.haapsalurotary.ee



Hea rotariaan

Haapsalu Rotary Klubi kutsub Sind osalema Eesti Rotary XX tennise meistrivõistlustel.

Meistrivõistlused toimuvad 2.-3. juulil 2016 Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses (Vee tn.10, Haapsalu).
 
5 saviliiva väljakut
Kavas: meesüksik ja paarismäng, naisüksikmäng
Osalejad: kõik rotariaanid, kes on tasunud osavõtumaksu 30 € üksikmäng ja10 € paarismäng.
 
Registreerimine kuni 20. juuni 2016 meiliaadressil vello(at)promenad.ee
Info: tel +372 502 3047


Hea rotariaan

Haapsalu Rotary Klubi kutsub kõiki Eesti Rotary Klubisid osalema 13 Rotary bowlingu üritusele 8.- 9. aprill 2016.

Võistlused toimuvad Haapsalu Vanalinna Bowlingus Jaani tn 4.

Individuaalne turniir 'Rotary ÖÖ' toimub 8. aprill algusega kell 20.30.
Võistkondlik võistlus toimub 9. aprill algusega kell 11.30

Võistkonnas mängib korraga 3 mängijat. Turniiri jooksul on lubatud mängijaid vahetada, kuid mitte ühe mängu jooksul. Osavõtutasu on 40 eurot võistkonna iga liikme kohta ja sisaldab korralduskulusid, lõunasööki ja auhinnafondi. Ühte klubi võib esindada mitu võistkonda.

Registreerimine koos osavõtutasu ülekandmisega palun teostada hiljemalt 28.03.2016.a. Haapsalu Rotary Klubi a/a SEB-s 10022041153007
Kontakt- Arvi Nebokat, mob 5058929  arvi.nebokat(at)gmail.com


Pärnu Rotary Klubi poolt 2004. aastal väljapandud rändkarika aastase hoidmise õigus on senini olnud:
5 korda Haapsalu Rotary Klubil (2008,2010,2012,2013,2015)
4 korda Viljandi Rotary Klubil (2004,2005,2007,2009)
2 korda Tartu Toome Rotary Klubil (2011,2014)
1 kord Pärnu Rotary Klubil (2006)




Hea rotariaan

Haapsalu Rotary Klubi kutsub Sind osalema Eesti Rotary XIX tennise meistrivõistlustel.

Meistrivõistlused toimuvad 27.-28. juunil 2015 Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses (Vee tn.10, Haapsalu).
 
5 saviliiva väljakut
Kavas: meesüksik ja paarismäng, naisüksikmäng
Osalejad: kõik rotariaanid, kes on tasunud osavõtumaksu 30 € üksikmäng ja10 € paarismäng.
 
Registreerimine kuni 15. juuni 2015 meiliaadressil vello(at)promenad.ee
Info: tel +372 502 3047

 

 

 


Head rotariaanid!
 
Haapsalu Rotary Klubi kutsub kõiki klubisid osalema
EESTI ROTARY 2015 KORVPALLITURNIIRIL

Aeg ja koht: Haapsalu Wiedemanni Spordihoones (Wiedemanni 15, Haapsalu) laupäeval 18. aprillil 2015. a.
Mängude algus: kell 11:30.
Osavõtjad: osa võivad võtta kõik ainult rotariaanidest koostatud võistkonnad.
Mänguaeg: 2 x 10 (12) min.
Osalemine: registreerimine võistlusteks kuni 6. aprill Margus Nerman e-mailil: margus.nerman(at)gmail.com  või telefonil +372 524 8159.
Osalustasu: Võistkonna kohta 130 €.
Jooksvalt alates 16:30 avatud külastuseks Fra Mare Thalasso SPA meresaun.
Autasustamine ja turniiri lõpetamine: kell 19:00 õhtusöögil Fra Mare Thalasso SPA restoranis Bergfeldt. 
Sauna ja õhtusöögi hind on 20 €/inimene (salat, praad, magustoit, puuvili, joogid: vesi, kohv, tee).
Palume afterpartil osalejate arvu saata 14.04.2015 kella 17:00-ks e-mailile: margus.nerman(at)gmail.com
Osalustasude tasumine: Haapsalu Rotary Klubi arveldusarvele EE641010022041153007 selgitusega: Rotary korvpalliturniir ja klubi nimi.

Rotary korvpalliturniiri osalejatele on eripakkumised ööbimiseks teinud:
Spa Hotel Laine (Sadama 9/11, Haapsalu, tel: +372 472 4400+372 472 4400)
Fra Mare Thalasso Spa (Ranna tee 2, Haapsalu, tel: +372 472 4600+372 472 4600)

Haapsalu Rotary Klubi

 

18-19.05.2013 Rotary bowling Haapsalus

Haapsalu Rotary klubi kutsub kõiki Eesti Rotary klubisid osalema 10-ndal Rotary bowlingu üritusel.


Võistlused toimuvad 18-19 mail 2013 Haapsalus Vanalinna Bowlingus Jaani 4.

 

Laupäeval 18 mail algusega kell 22.00 toimub individuaalne ÖÖBowling. Registreerimine palun hiljemalt 10.05.2013.a. (kohtade arv piiratud).


Pühapäeval 19 mail algusega kell 12:00 toimub 10 korda võistkondlik Eesti Rotary klubide Bowlinguturniir.


Registreerimine koos osavõtutasu ülekandmisega palun teostada hiljemalt 10.05.2013.a.

Pärnu Rotary Klubi poolt 2004.aastal väljapandud rändkarika aastase hoidmise õigus on senini olnud: 4 korda Viljandi Rotary klubil (2004,2005,2007,2008) 3 korda Haapsalu Rotary klubil (2008,2010,2012) ja 2006 Pärnu Rotary klubil ning 2011 Tartu Toome Rotary klubil.

Korraldaja Haapsalu Rotary Klubi
E-post: arvi(at)vanalinnabowling.ee
Tel: (+372) 5058 929



EESTI ROTARY KLUBIDE XVI ESIVÕISTLUSED TENNISES

2012


JUHEND


Eesmärk : Populariseerida tennisemängu Rotary Klubides.Välja selgitada paremad mängijad.


Korraldaja: Turniiri viib läbi Haapsalu Rotary Klubi


Aeg ja koht : Turniir toimub 16.-17.juuni 2012. aastal Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses.


Osavõtjad : Osa võivad võtta kõik rotariaanid,kes tasuvad osavõtumaksu.


Võistlustingimused : Turniir toimub üksikmängus ja paarismängus.Osavõtumaks on 30 eurot

üksikmängus ja 20 eurot paarismängus (paarilt) .Osavõtumaks sisaldab väljakute üüri, palle, jooke väljakul, kohtunikutasu,auhindasid..Võistluste süsteem määratakse kindlaks peakohtuniku poolt peale mängijate registreerimist.


Registreerimine : Registreerimine kuni neljapäev 14.juuni 2012 kell 18.00 ni tel. 5023047 või

meiliaadressil: vello@promenaad.ee Turniiri tabel ja ajakava alates

reedel 15.juunil kell 12.00 üleval kodulehel www.haapsalurotary.ee


Autasustamine : Mõlema mänguklassi nelja paremat autasustatakse auhindadega.


Muud : Mängupallid Wilson.

Turniiri käigus tekkinud küsimused lahendab peakohtunik.

 


TULEMUSED 1997 - 2010


1997 Üksikmäng/ Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Hannes Danilov Haapsalu

II Ilmar Tennokese Pärnu II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn

III Raivo Hellerma Tallinn III Arvo Viilmann/Ilmar Tennokese Pärnu

1998 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson Teet Kallasvee Türi/Haapsalu

III Sulev Vare Haapsalu III Andres Sauter/Raivo Hellerma Tallinn


1999 Üksikmäng Paarismäng


I Tarmo Thomson Türi I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Vello Kuhi Haapsalu II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn

III Veiko Paalma Tallinn III Andres Sauter/Tarmo Thomson Tallinn/Türi


2000 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

II Tarmo Thomson Türi II Raivo Hellerma/Veiko Paalma Tallinn

III Veiko Paalma Tallinn III Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

2001 Üksikmäng Paarismäng


I Tarmo Thomson Türi I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

II Vello Kuhi Haapsalu II Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

III Kalle Lahe Pärnu III Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu


2002 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

III Kalle Lahe Pärnu III Riho Pihlapuu/Aivar Kaur Rapla


2003 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

II Teet Kallasvee Haapsalu II Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

III Kalle Lahe Pärnu III Kalle Lahe/Veiko Paalma Pärnu/Tallinn


2004 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

II Tarmo Thomson Türi II Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

III Teet Kallasvee Haapsalu III Rein Must/Andres Valgerist Tartu Toome

IV Kalju Aigro Haapsalu IV Veiko Paalma/Peeter Särg Tallinn/Türi


2005 Üksikmäng Paarismäng

I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

III Teet Kallasvee Haapsalu III Kalju Aigro/Veiko Paalma Haapsalu/Tallinn

IV Kalju Aigro Haapsalu IV Rein Must/Andres Valgerist Tartu


2006 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Sulev Vare Haapsalu

II Tarmo Thomson Türi II Tarmo Thomson/Kalle Lahe Türi/Pärnu

III Sulev Vare Haapsalu III Kalju Aigro/Veiko Paalma Haapsalu/Tallinn

IV Kalju Aigro Haapsalu


2007 Üksikmäng Paarismäng


I Tarmo Thomson Türi I Teet Kallasvee/Kalju Aigro Haapsalu

II Raivo Hellerma Tallinn II Raivo Hellerma/Jaak Tälli Tallinn

III Vello Kuhi Haapsalu III Kalle Lahe/Tarmo Thomson Pärnu/Türi

IV Teet Kallasvee Haapsalu


2008 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Urmas Kaarlep/Tarmo Thomson Tallinn/Türi

II Rein Must Tartu Toome II Vello Kuhi/Riho Pihlapuu Haapsalu/Rapla

III Sulev Vare Haapsalu III Kalju Aigro/Rein Must Haapsalu/Tartu

IV Tarmo Thomson Türi


2009 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Kalju Aigro/Teet Kallasvee Haapsalu

II Rein Must Tartu Toome II Rein Must/Rein Murumägi Tartu Toome

III Sulev Vare Haapsalu III Kalle Lahe/Sulev Vare Haapsalu/Pärnu

IV Kalju Aigro Haapsalu


2010 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Kalju Aigro/Rein Must Haapsalu/Tartu

II Rein Must Tartu Toome II Sulev Vare/Sten Nugis Haapsalu/Tallinn

III Kalju Aigro Haapsalu III Arne Buht/Urmas Konsap Haapsalu

IV Arne Buht Haapsalu


2011 Üksikmäng Paarismäng


I Vello Kuhi Haapsalu I Vello Kuhi/Kalju Aigro Haapsalu

II Rein Must Tartu Toome II Teet Kallasvee/Tarmo Thomson Haapsalu/Türi

III Kalju Aigro Haapsalu III Raivo Hellerma/Raivo Aavisto Tallinn

IV Raivo Hellerma Tallinn

 


Haapsalu Rotary klubi bowling

26.11.2007


NIMI I II III Kokku Keskm.
1 Arvi Nebokat 222 160 187 569 189,7
2 Arne Buht 144 110 212 466 155,3
3 Ats Notton 156 156 135 447 149,0
4 Hardo Tamme 157 138 123 418 139,3
5 Andrus Laidre 178 121 119 418 139,3
6 Aivar Kroon 124 121 166 411 137,0
7 Alar Kullison 133 131 116 380 126,7
8 Avo Meitern 117 148 95 360 120,0
9 Vello Kuhi 108 135 99 342 114,0
10 Lauri Väli 126 117 96 339 113,0
11 Taavi Saar 97 122 107 326 108,7
12 Raivo Erman 91 118 116 325 108,3
13 Aarne Taal 96 73 111 280 93,3
14 Raivo Pais 83 89 101 273 91,0
15 Raimond Lunev 90 93 73 256 85,3
16 Ailar Ladva 100 151
251 125,5
17 Anti Kaljula 89 65 93 247 82,3
18 Andres Rüütel 73 53 89 215 71,7

 

 

  

Haapsalu Rotary klubi lauatennis 07.05.2007


























Andrus
0 / 2 0 / 2 0 / 2 2 /.1 0 / 2 0 / 2 0 / 2 0 / 2 2 /.0 4 /.15 -11 9
Laidre
0 0 0 2 0 0 0 0 2 4

Aivar 2 /.0
0 / 2 2 /.1 2 /.0 0 / 2 0 / 2 0 / 2 0 / 2 2 /.1 8 /.12 -4 7
Kroon 2
0 2 2 0 0 0 0 2 8

Anti 2 /.0 2 /.0
2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 2 /.0 18 /.0 18 I koht
Kaljula 2 2
2 2 2 2 2 2 2 18

Aivar 2 /.0 1 /.2 0 / 2
2 /.0 1 /.2 0 / 2 1 /.2 0 / 2 2 /.0 9 /.12 -3 6
Sein 2 1 0
2 1 0 1 0 2 9

Arne 1 /.2 0 / 2 0 / 2 0 / 2
1 /.2 1 /.2 0 / 2 0 / 2 1 /.2 4 /.18 -14 10
Buht 1 0 0 0
1 1 0 0 1 4

Hardo 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.1 2 /.1
0 / 2 1 /.2 0 / 2 2 /.1 11 /.11 0 5
Tamme 2 2 0 2 2
0 1 0 2 11

Arvi 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.0 2 /.1 2 /.0
0 / 2 2 /.1 2 /.1 14 /.7 7 III koht
Nebokat 2 2 0 2 2 2
0 2 2 14

Talis 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.1 2 /.0 2 /.1 2 /.0
0 / 2 2 /.1 14 /.7 7 III koht
Vare 2 2 0 2 2 2 2
0 2 14

Aap 2 /.0 2 /.0 0 / 2 2 /.0 2 /.0 2 /.0 1 /.2 2 /.0
2 /.0 15 /.4 11 II koht
Uspenski 2 2 0 2 2 2 1 2
2 15

Ailar 0 / 2 1 /.2 0 / 2 0 / 2 2 /.1 1 /.2 1 /.2 1 /.2 0 / 2
6 /.17 -11 8
Ladva 0 1 0 0 2 1 1 1 0
6

 


  • Haapsalu Rotary klubi bowling
    19.03.2007

    NIMI I II Kokku
    1 Ailar Ladva 139 177 316
    2    Arne Buht 135 163 298
    3 Urmas Konsap 133 162 295
    4 Tiit Moor 137 157 294
    5 Rogerio 127 130 257
    6 Ats Notton 127 126 253
    7 Hardo Tamme 121 128 249
    8    Andrus Laidre 135 110 245
    9    Taavi Saar 127 113 240
    10 Raivo Erman 118 113 231
    11 Sulev Vare 87 115 202
    12 Raimond Lunev 74 87 161

     

     

     


    Haapsalu Rotary klubi bowling
    02.10.2006

    rada NIMI I II Kokku
    1 4    Arvi Nebokat 163 179 342
    2 2 Ailar Ladva 148 148 296
    3 2 Aap Uspenski 158 136 294
    4 3    Taavi Saar 124 169 293
    5 1 Ats Notton 145 135 280
    6 5    Andrus Laidre 145 134 279
    7 6 Sulev Vare 147 114 261
    8 4 Talis Vare 116 133 249
    9 6 Volli Laidma 146 92 238
    10 5 Aivar Sein 95 141 236
    11 2 Raimond Lunev 129 100 229
    12 5 Albert Tamme 117 109 226
    13 4    Aarne Taal 106 120 226
    14 3    Arne Buht 100 120 220
    15 3 Raivo Erman 83 83 166
    16 1    Anti Kaljula 70 92 162
     


    Rotariada 2006 resultaadid

    Korvpall
    I Alytaus RK
    II Mažeikių RK
    III RK Dipolis
    IV Kauno RK
    Haapsalu RK


    Võrkpall
    I Pakruojo RK
    II Vilniaus Šv. Kristoforo RK
    III Plunges RK
    IV Ukmerges RK
    Haapsalu RK


    Lauatennis
    I Stanislovas Ivanauskas (Plungės RK)
    II Liudvikas Zinevičius (Panevėžio RK)
    III Raimondas Vileikis (Trakų RK)
    IV Gintautas Dunaitis (Panevėžio RK)
    VIII Stasė Raščiuvienė (Kauno RK Romuva)
    IX Romualdas Paulauskas (Kauno RK)
    Arvi Nebokat

    Tiit Moor


    Tennis (kuni 50 a.)
    I Antanas Varanavičius (Palangos RK)
    II Gintaras Papečkys (Kauno RK 'Romuva')
    III Romanas Kančauskas (Šiaulių RK)
    IV Saulius Grinkevičius (Kėdainių RK)
    IX Edmundas Sakalauskas (Palangos RK)
    Teet Kallasvee


    Tennis (üle 50 a.)
    I Vello Kuhi (Haapsalu RC)
    II Alfredas Rimidis (Kauno RK)
    III Rein Must (Tartu Toome RC)
    IV Aigro Kalju (Haapsalu RC)
    IX Saulius Stripeika (Šiaulių Saulės RK)



    Noolevise
    I Zigmantas Butnorius ( Pakruojo RK)
    II Vytas Vėželis (Trakų RK)
    III Andrus Laidre (Haapsalu RC)
    IV Arūnas Rupšys (Šiauliu Saulės RK)
    Talis Vare

    Alar Kullison

    Harri Kumel

    Ats Notton


    Male
    I Gintautas Miškenis (Tauragės RK)
    II Vytautas Šileikis (Kauno Tauro RK)
    III Jonas Pangonis (Alytaus RK)
    IV Audrius Bandzaitis (Marijampolės RK)
    Raivo Erman


    Bowling
    I Dipolis II komanda
    II Marijampolės RK
    III Kupiškio RK
    IV Plungės Babrungas
    Haapsalu RK


    Medali saanud klubide järjestus
    1 - Pakruojo RK - 8
    2 - Haapsalu RC - 7
    3/4 - Alytaus RK - 6
    3/4 - Plungės RK - 6
    5 - Trakų RK - 5
    6/9 - Kauno RK - 4
    6/9 - Palangos RK - 4
    6/9 - Panevėžio RK - 4
    6/9 - Tauragės RK -4
    10/13 - Mažeikių RK - 3
    10/13 - Vilniaus Šv. Kristoforo RK - 3
    10/13 - Kauno RK 'Romuva' - 3
    10/13 - Kauno RK 'Tauras' - 3
    14/16 - RK Dipolis -2
    14/16 - Tartu Toome RC - 2
    14/16 - Šiaulių RK - 2
    17/20 - Ukmergės RK - 1
    17/20 - Kėdainių RK - 1
    17/20 - Marijampolės RK - 1
    17/20 - Šiaulių Saulės RK - 1





    ROTARIADA 2005 resultaadid

    Korvpall
    I Klaipėdos RK 'Maris'
    II Haapsalu RK
    III Klaipėdos RK
    IV Kauno RK

    Võrkpall
    I Vilniaus Šv. Kristoforo RK
    II Klaipėdos RK 'Maris'
    III Pakruojo RK
    IV Palangos RK
    Haapsalu RK


    Tennis (üle 50 a)
    I Vello Kuhi Haapsalu RK
    II Rimidis Alfredas Kauno RK
    III Kalju Aigro Haapsalu RK
    IV Must Rein Tartu RK
    V Pangonis Jonas Alytaus RK
    Paguoda Valgerist Andres Tartu RK

    Tennis (kuni 50 a)
    I Kateiva Gintaras Vilniaus 'Perkūno' RK
    II Sulev Vare Haapsalu RK
    III Varanavičius Antanas Palangos RK
    IV Grigalauskas Arūnas Palangos RK
    V Grinkevičius Saulius Kėdainių RK
    IX Sakalauskas Edmundas Palangos RK
    Paguoda Bučys Raimondas Vilniaus 'Šv. Kristaforo' RK

    Lauatennis (mehed)
    I Gintaras Kateiva Vilniaus Perkūno RK
    II Stanislovas Ivanauskas Plungės RK
    III Eugenijus Aukštakis Raseinių RK
    IV Valentinas Iruškinas Klaipėdos RK 'Maris'
    Aivar Sein


    Lauatennis (naised)
    I Rasčiuvienė Stasė Kauno RK 'Romuva'
    II Pentiokinienė Daiva Kauno RK 'Romuva'
    III Turulienė Jurgita Vilniaus Šv. Kristaforo

    Male
    I Pangonis Jonas Alytaus RK
    II Šileikis Vytautas Kauno RK 'Tauras'
    III Bandzaitis Audrius Marijampolės RK
    IV Garolis Rimantas Palangos RK
    Raimond Lunev


    Noolevise
    I Arnoldas Pentionkinas Kauno RK 'Romuva'
    II Ramūnas Maciukevičius Raseinių RK
    III Gintaras Makauskas Pakruojo RK
    IV Vytas Vėželis Trakų RK
    Alar Kullison

    Harri Kumel

    Talis Vare

    Ats Notton


    Bowling
    I Vilniaus 'Šv. Kristaforo' RK
    II Haapsalu RK
    III Šiaulių RK
    IV Palangos RK

    Medali saanud klubide järjestus:

    1 Haapsalu RK 12
    2 Kauno RK 'Romuva' 11
    3/4 Klaipėdos RK 'Maris' 8
    3/4 Vilniaus 'Perkūno' RK 8
    5 Vilniaus 'Šv. Kristaforo' RK 6
    6/7 Palangos RK 5
    6/7 Raseinių RK 5
    8/10 Kauno RK 4
    8/10 Alytaus RK 4
    8/10 Pakruojo RK 4
    11/12 Plungės RK 3
    11/12 Kauno RK 'Tauras' 3
    13/14 Klaipėdos RK 2
    13/14 Marijampolės RK 2
    15/16 Tartu RK 1
    15/16 Trakų RK 1


  • EESTI  ROTARY  KLUBIDE  2006 AASTA  ESIVÕISTLUSED  TENNISES
     
     
    JUHEND
     
     
     
     
    Eesmärk : Populariseerida tennisemängu Rotary Klubides.Välja selgitada paremad mängijad.
     
     
    Aeg ja koht : Turniir toimub 1.-2. juulil 2006. aastal Haapsalus Krahviaia tennisekeskuses.
     
     
    Osavõtjad : Osa võivad võtta kõik rotariaanid,kes tasuvad osavõtumaksu.
     
     
    Võistlustingimused : Turniir toimub üksikmängus ja paarismängus.Osavõtumaks on 350 krooni 
    üksikmängus ja 250 krooni paarismängus (paarilt).Osavõtumaks sisaldab väljakute üüri, palle, jooke väljakul, kohtunikutasu ja pidulikku õhtusööki.Võistluste süsteem määratakse kindlaks peakohtuniku poolt peale mängijate registreerimist.
     
     
    Registreerimine : Registreerimine turniiri alguspäeval  1.juulil kell 9.30 – 10.00 kohapeal Krahviaia tennisekeskuses. Mängude algus vahetult peale registreerimist.
     
    Eelregistreerimine teha Haapsalu Rotary Klubile hiljemalt 30.juuniks 2006.a. telefonil 5023047 või e-post: vello@promenaad.ee
     
    Autasustamine : Mõlema mänguklassi nelja paremat autasustatakse auhindadega.
     
     
    Muud : Mängupallid  Wilson.
    Turniiri käigus tekkinud küsimused lahendab peakohtunik.
     
     
     
     
    Haapsalu Rotary Klubi
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    TULEMUSED  1997 - 2005

     
     
    1997  Üksikmäng                                                     Paarismäng
     
    I        Vello Kuhi                        Haapsalu        I       Vello Kuhi/Hannes Danilov         Haapsalu
    II       Ilmar Tennokese               Pärnu             II      Raivo Hellerma/Veiko Paalma    Tallinn
    III     Raivo Hellerma                 Tallinn           III     Arvo Viilmann/Ilmar Tennokese  Pärnu
            
    1998  Üksikmäng                                                     Paarismäng
     
    I        Vello Kuhi                        Haapsalu        I      Vello Kuhi/Sulev Vare                   Haapsalu
    II       Tarmo Thomson              Türi                II     Tarmo Thomson Teet Kallasvee   Türi/Haapsalu
    III      Sulev Vare                       Haapsalu        III    Andres Sauter/Raivo Hellerma      Tallinn
     

    1999  Üksikmäng                                                      Paarismäng

     
    I       Tarmo Thomson             Türi                    I    Vello Kuhi/Sulev Vare                  Haapsalu
    II     Vello Kuhi                       Haapsalu           II   Raivo Hellerma/Veiko Paalma     Tallinn
    III    Veiko Paalma                  Tallinn              III  Andres Sauter/Tarmo Thomson    Tallinn/Türi
     
    2000  Üksikmäng                                                     Paarismäng
     
    I    Vello Kuhi                        Haapsalu             I    Tarmo Thomson/Kalle Lahe          Türi/Pärnu
    II  Tarmo Thomson               Türi                     II   Raivo Hellerma/Veiko Paalma       Tallinn
    III Veiko Paalma                   Tallinn                 III  Vello Kuhi/Sulev Vare                  Haapsalu

     

     

     2001  Üksikmäng                                            Paarismäng

     
    I    Tarmo Thomson               Türi                  I        Tarmo Thomson/Kalle Lahe   Türi/Pärnu
    II  Vello Kuhi                         Haapsalu          II      Teet Kallasvee/Kalju Aigro    Haapsalu
    III Kalle Lahe                         Pärnu               III      Vello Kuhi/Sulev Vare          Haapsalu
     

    2002  Üksikmäng                                              Paarismäng

     
    I   Vello Kuhi                          Haapsalu          I       Vello Kuhi/Sulev Vare            Haapsalu
    II  Tarmo Thomson                Türi                  II       Tarmo Thomson/Kalle Lahe   Türi/Pärnu
    III  Kalle Lahe                        Pärnu                III     Riho Pihlapuu/Aivar Kaur      Rapla
     

    2003  Üksikmäng                                                Paarismäng

     
    I    Vello Kuhi                        Haapsalu            I     Teet Kallasvee/Kalju Aigro      Haapsalu
    II   Teet Kallasvee                 Haapsalu             II   Vello Kuhi/Sulev Vare             Haapsalu
    III  Kalle Lahe                       Pärnu                  III  Kalle Lahe/Veiko Paalma        Pärnu/Tallinn
     

    2004  Üksikmäng                                                 Paarismäng

     
    I   Vello Kuhi                        Haapsalu             I    Tarmo Thomson/Kalle Lahe  Türi/Pärnu
    II  Tarmo Thomson              Türi                     II   Teet Kallasvee/Kalju Aigro    Haapsalu
    III Teet Kallasvee                 Haapsalu             III  Rein Must/Andres Valgerist  Tartu Toome
    IV Kalju Aigro                     Haapsalu             IV  Veiko Paalma/Peeter Särg      Tallinn/Türi
     
     2005  Üksikmäng                                                 Paarismäng
    I   Vello Kuhi                      Haapsalu              I   Vello Kuhi/Sulev Vare            Haapsalu
    II  Tarmo Thomson            Türi                      II  Tarmo Thomson/Kalle Lahe    Türi/Pärnu
    III Teet Kallasvee               Haapsalu              III Kalju Aigro/Veiko Paalma      Haapsalu/Tallinn
    IV Kalju Aigro                    Haapsalu             IV Rein Must/Andres Valgerist   Tartu