Liikmed

1. Kalju Aigro
Elektripaigaldiste ehitus, Electrical engineering
kalju@atelekter.ee
5065355

2. Jaanus Arnover
Teedeehitus, Road construction
jaanus@ottson.ee
5018900

3. Raivo Erman
Toiduainete tööstus, Food industry
raivo.erman@mail.ee
5042535

4. Erko Kalev
Juura, Law
erkokalev@gmail.com
5109973

5. Veiko Kaup
Ehitus, Civil engineering
veiko@expolio.ee 5295705

6. Urmas Konsap
Teedeehitus, järelevalve, Road construction, supervision
urmas.konsap@skpk.ee
5167907

7. Vello Kuhi
Spordipedagoogika, Sports pedagogy
vello@haapsalutennis.ee
5023047

8. Jüri Kull
Haldusjuhtimine, Administrative managing
jyri.kull@gmail.com
5177949

9. Alar Kullison
Sanitaartehniline ehitus, Sanitary engineering
alar.kullison@gmail.com
5042570

10. Harri Kumel
Tööstuslik kalapüük, kapten, Industrial fishing, captain
harriku@hot.ee
5052841

11. Ailar Ladva
Maamõõtmine, Land engineer
ailar.ladva@gmail.com
5073289

12. Volli Laidmaa
Transport
mehtrans@estpak.ee
5091177

13. Andrus Laidre
Automüük ja hooldus, Car sales and service
andrus@tradilo.ee
5093339

14. Indrek Loorens
Lihatööstus, Meat industry
indrek@linnamae.eu
5129638

15. Peeter Lusmägi
Spordijuhtimine, Sports management
peeter@eok.ee
5119152

16. Avo Meitern
Ehitus, Civil engineering
avo@inmarx.ee
5021321

17. Margus Metssalu
Projektijuhtimine, Project management
margusmetssalu@gmail.com
5159625

18. Margus Nerman
Pangandus, Banking
margus.nerman@gmail.com
5248159

19. Jaan Päeva
Hotellijuhtimine, Hotel management
info@paevavilla.ee
5113180

20. Elari Saar
Transport ja logistika, Transport and logistics
elari27@msn.com
5021650

21. Andres Rüütel
Kinnisvara, Real Estate
andres.ryytel@gmail.com
5094383

22. Siim Saareväli
Kinnisvara, Real estate
siim@apslund.ee
5182706

23. Raul Sas
Metallitööstus, Metal industry
raul@ossmet.ee
5065697

24. Andres Sauter
Värbamine, Recruitment
andres.sauter@gmail.com
5018885

25. Martin Schwindt
Finantsjuhtimine, Financial management
martin.schwindt@haapsalulv.ee
5184777

26. Aivar Sein
Arhitektuur ja ehitus, Architecture and civil engineering
aivar.sein@haapsalulv.ee
5229962

27. Tõnis Siir
Kirurgia, Surgery
tonis.siir@salmh.ee
5021936

28. Marko Sool
Majade tootmine, Manufacture of timber modules
marko@aksohaus.ee
56904086

29. Urmas Sukles
Kohaliku omavalitsuse juhtimine, Municipal management
urmas.sukles@haapsalulv.ee
5024529

30. Aarne Taal
Jahindus, Hunting
aarne.taal@mail.ee
5022756

31. Andrus Tang
Kinnisvara (põllumaa), Real estate
andrustang@gmail.com
5096173

32. Rein Vatku
Optika müük, Optics retail
rein.vatku@normanoptika.ee
5159425

33. Lauri Väli
Müügijuhtimine, Sales management
lauri.vali@eesti.ee
5109304